Gourmet A la Carte cat kaps.- Multip.kuře,hovězí 4 x 85 g (3+1zdarma)

Kód: 7613034702784
Neohodnoceno
55 Kč
Skladem (> 5 ks)

Kapsičky ve 4 příchutích - kompletní krmivo pro dospělé kočky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GOURMET vytvořil A la Carte, což jsou jemné a delikátní kousky s kuřetem, rybou, hovězím a dalšími lahodnými příchutěmi. Tyto kousky jsou pečlivě připraveny a vkusně smíchány s vybranými ingrediencemi jako je zelenina či těstovinové perličky a vytváří tak šťavnatý svět příchutí a textur.
Neodolatelný kulinářský zážitek, který každý den uspokojí chuťové pohárky Vaší kočky.
Bez přidaných umělých barviv, konzervantů a aromat.

Multipack obsahuje:

1x kapsička s kuřetem, ochucené špenátem a těstovinovými perličkami.
1x kapsička se pstruhem, rajčaty a mrkví á la Julienne.
1x kapsička s hovězím á la Primavera.
1x kapsička s tmavou treskou á la Florentine.

Složení:

Kapsička s kuřetem, ochucené špenátem a těstovinovými perličkami - maso a výrobky živočišného původu (z toho kuře 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, pekařské výrobky (těstoviny 0,4 %), zelenina (0,3 % dehydrovaného špenátu, odpovídá 2,7 % špenátu), cukry.

Kapsička se pstruhem, rajčaty a mrkví á la Julienne -  maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho pstruh 4 %), zelenina (0,5 % dehydrované mrkve, odpovídá 4,5 % mrkve; 0,7 % dehydrovaných rajčat, odpovídá 6,3 % rajčat), minerální látky, cukry.

Kapsička s hovězím á la Primavera - maso a výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, zelenina (0,5 % dehydrované mrkve, odpovídá 4,5 % mrkve; 0,7 % dehydrovaných rajčat, odpovídá 6,3 % rajčat; 0,5 % dehydrované cukety, odpovídá 4,5 % cukety), minerální látky, cukry.

Kapsička s tmavou treskou á la Florentine - maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho treska tmavá 4 %), minerální látky, zeleniny (0,3 % dehydrovaného špenátu, odpovídá 4 % špenátu ve šťávě; 0,5 % dehydrované mrkve, odpovídá 4 % mrkve ve šťávě), cukry.

Analytické složky:

Vlhkost 80 %, protein 12 %, obsah tuku 2,5 %, obsah anorganických látek 2,5 %, hrubá vláknina 0,1 %.

Doplňkové látky:

Nutriční doplňkové látky/kg: vitamin A: 630 m.j., vitamin D3: 96 m.j., síran železnatý monohydrát: 22 mg, jodičnan vápenatý bezvodý: 0,28 mg, síran měďnatý pentahydrát: 2,5 mg, síran manganatý monohydrát: 4,3 mg, síran zinečnatý monohydrát: 36 mg.

Dávkování:

Dospělou kočku o průměrné hmotnosti 4 kg krmte přibližně třemi kapsičkami denně, nejlépe ve dvou samostatných krmných dávkách. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si vaše kočka udržela optimální hmotnost. Březí a kojící kočky krmte dle jejich potřeby. Podávejte při pokojové teplotě. Čerstvá čistá voda by měla být vždy k dispozici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapsičky a konzervy
Hmotnost: 0.35 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: