Cunipic Naturaliss Adult Rabbit pro dospělé králíky 1,81 kg

Kód: 8437013150255
Neohodnoceno
Značka: Cunipic
309 Kč 275,89 Kč bez DPH 170,72 Kč / 1 kg
Skladem (>5 ks)

Přírodní směs pro dospělé králíky napodobující přirozenou stravu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní směs bez obilovin (grain free) s vysokým podílem vlákniny, obsahující seno s více než 40 druhy rostlin, za studena lisované pelety, byliny a plané rostliny.
Naturaliss Adult Rabbit je kompletní krmivo pro dospělé králíky (od 6 měsíců věku), které blízce napodobuje přirozenou stravu volně žijících králíků. Tato chutná směs obsahující traviny, listy a květy planých rostlin a zdraví prospěšné byliny poskytne Vašemu králíkovi nutričně kompletní, vyváženou výživu plnou chutí a vůní. Chutě a vůně se navíc v průběhu roku mění (díky průběžné sklizni surovin), což má pozitivní vliv na fyzický i mentální stav zvířete, které tak zůstává v kontaktu s přirozenými ročními cykly.
Krmivo je z třiceti procent tvořeno čerstvým senem z pyrenejských horských luk, kde se hospodaří bez použití pesticidů a dalších umělých zásahů. Šedesát procent tvoří pelety, které jsou lisované zastudena, aby nedošlo ke znehodnocení surovin (denaturaci bílkovin a snížení obsahu vitamínů a minerálů vlivem vyšších teplot). Zbylých deset procent tvoří listy a květy divokých rostlin, jež krmivu dodávají přitažlivou vůni a chuť a mají řadu blahodárných účinků.

Složení:

Seno z bojínku, přirozeně sušená tráva, vojtěšková moučka, rostlinná vláknina, sušená mrkev, kopřiva dvoudomá, bříza, třapatka (Echinacea), sójový olej, směs vitamínů, chlorid sodný, uhličitan vápenatý.

Analytické složky:

Hrubý protein 13 %, hrubá vláknina 27 %, hrubé oleje a tuky 2 %, vlhkost 10 %.

Dávkování:

Doporučená denní krmná dávka
hmotnost králíka množství
< 500 g 40 g
0,5 - 1 kg 80 g
1 - 1,5 kg 125 g
> 1,5 kg 160 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo
Hmotnost: 1.81 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: