Acidomid exoti sol 500ml

Kód: 8592499130136
Neohodnoceno
85 Kč 75,89 Kč bez DPH 17 Kč / 100 ml
Skladem (>5 ks)

Prevence množení patogenních bakterií, plísní a kokcidií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prevence množení patogenních bakterií, plísní a kokcidií.

Acidomid exoti je vhodné přidávat do napájecí vody všem exotickým ptákům pravidelně po celý rok. 

Acidomid pro exoty obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro exotické ptactvo a navíc jako jediný přípravek svého druhu na trhu glukózu a vyvážený poměr minerálních látek stimulujících metabolismus a zvyšujících imunitu organismu. Organické kyseliny okyselují napájecí vodu a tím ji zároveň konzervují a stabilizují – proto nedochází k nežádoucímu rozvoji patogenních bakterií a plísní již v napájecí vodě.

Acidomid pro exoty také zvyšuje odolnost proti jiným než bakteriálním chorobám. Organické kyseliny jsou lehce stravitelné a v organismu využité jako zdroj energie. Acidomid pro exotyredukuje potíže zažívacího traktu, zlepšuje stravitelnost bílkovin a minerálních látek.

Acidomid pro exoty má silný antibakteriální účinek jak v krmivu, tak i ve střevě. Snižuje rizika průjmového onemocnění, má vliv na aktivitu enzymů a zlepšuje konverzi živin.

Složení:

Minerální látky, elektrolyty, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová a další), vitamin C, extrakty přírodního původu, upravená pitná voda.

Vápník 5,2 g, fosfor 1,6 g, sodík 4 g, hořčík 0,25 g, železo 27 mg, mangan 55 mg, zinek 37 mg, měď 5 mg, jód 1,5 mg, kobalt 1 mg, glukóza 10.000 mg, vitamin C 500 mg a další účinné látky.

Podání a dávkování:

Podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok. První 2-3 dny v počátku podávání přípravku se doporučuje dávkování poloviční (0,5 % tzn. 5 ml na 1 litr napájecí vody).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: