Adaptil náplň 48ml

Kód: 3411112256006
Neohodnoceno
Značka: CEVA
549 Kč 453,72 Kč bez DPH 1 143,75 Kč / 100 ml
Skladem (>5 ks)

Adaptil® – přípravek, který pomáhá zastavit nebo zmírnit strach a obavy u štěňat i dospělých psů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náplň do elektrického Adaptil® difuzéru.

Adaptil® pomáhá zastavit nebo zmírnit strach a obavy u štěňat i dospělých psů, projevující se např.: destrukcí, znečisťováním bytu, hlasovými projevy (štěkání či vytí), nadměrným olizováním (hlavně břicha a tlapek).

U savců všechny kojící samice vylučují látky, které se nazývají „uklidňující feromony“. Tyto feromony uklidňují štěňata, zvláště v neznámém prostředí a při setkávání s novými podněty. Výzkum potvrdil, že tato uklidňující vlastnost feromonů přetrvává až do dospělosti a působí tedy i na dospělá zvířata. 

Adaptil® poskytuje psům pocit bezpečí a jistoty v situacích, ve kterých by se mohli cítit ohroženi, jako např.: při ohňostrojích nebo bouřce, u veterinárního lékaře, při styku s cizími lidmi nebo při nepředvídatelných událostech.

Adaptil® pomáhá psům přizpůsobit se novému prostředí, jako např.: při odběru štěňat, u nového majitele nebo přestěhováním se.

Lahvičku s náplní spojte s difuzérem Adaptil®. Zastrčení difuzéru do zásuvky se „pohodové feromony“ rovnoměrně rozšíří po celém bytě a signalizují psovi, že se může uvolnit a nehrozí mu žádné nebezpečí.

Složení:

Syntetický psí „appeasing“ feromon (2 %), Excipient qs (100 g).

Upozornění:

Adaptil® náplň může být použita jen s Adaptil® difuzérem.

Feromony jsou druhově specifické. 
Adaptil® nemá žádný efekt na člověka ani jiné druhy zvířat. 
Adaptil® obsahuje minerální olej parafinového původu, který je používán ve všech běžných osvěžovačích vzduchu a difuzérech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky výživy, zubní péče, domácí lékárna
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: