Felix cat kaps.-Fant.Multipack mas.výběr v želé 80 x 85 g

Kód: ZB013152
Neohodnoceno
Značka: Felix
799 Kč 694,78 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Kapsičky pro psy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FELIX® Fantastic krmiva vypadají, voní a chutnají tak neodolatelně jako jídlo, které byste sami uvařili. Každá receptura obsahuje křehké kousky servírované ve šťavnatém želé, aby se Vaše kočka mohla do tohoto krmiva s chutí zakousnout.

Zároveň jsou zdrojem esenciálních omega-6 mastných kyselin a mají správnou kombinaci minerálních látek a vitamínů, aby uspokojily 100 % denních potřeb Vaší kočky.

Bez přidaných umělých aromat, bez konzervantů a bez umělých barviv.

Multipack obsahuje: 20x kapsička – S kuřetem v želé 20x kapsička - S hovězím v želé 20x kapsička – S králíkem v želé 20x kapsička – S jehněčím v želé

Složení:

  • S kuřetem v želé: Maso a výrobky živočišného původu (z toho kuře 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.
  • S hovězím v želé: Maso a výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.
  • S králíkem v želé: Maso a výrobky živočišného původu (z toho králík 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.
  • S jehněčím v želé: Maso a výrobky živočišného původu (z toho jehněčí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.
  • Analytické složky: Vlhkost 82 %, protein 11,5 %, obsah tuku 2,5 %, obsah anorganických látek: 2,5 %, hrubá vláknina: 0,05 %, kyselina linolová (omega-6 mastná kyselina) 0,4 %.
  • Doplňkové látky: m.j./kg: vitamin A: 585, vitamin D3: 90, vitamin E: 13, mg/kg: Fe (E1): 20, I (3b202): 0,26, Cu (E4): 2,3, Mn (E5): 4,0, Zn (E6): 33.
  • Technologické doplňkové látky: guma Cassia 2 900 mg/kg.

Dávkování:

Dospělou kočku o průměrné hmotnosti (4 kg) krmte 3 až 4 kapsičkami denně, nejméně ve dvou samostatných dávkách. Uvedená krmná dávka je určená pro středně aktivní dospělé kočky v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si Vaše kočka udržela optimální hmotnost. Podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici

Doplňkové parametry

Kategorie: Kočka
Hmotnost: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: